KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 2837079
nr 283 7079
Gravyr
16/1700-tal, 13x38
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 10 november 2003
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr
ledande budet*
Gravyr
nr 283 7079
Gravyr
16/1700-tal, 13x38
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 550 kr |
måndag 10 november 2003 |